Descendants of the Sun

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Descendants of the Sun është një serial televiziv i Koresë së Jugut 2016 me protagonistë Song Joong-ki, Song Hye-kyo, Jin Goo dhe Kim Ji-won. Ai u transmetua në KBS2 nga 24 Shkurt deri më 14 Prill 2016 për 16 episode.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]