Diskutim:4 shkurt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin 4 shkurt. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

A e dini se?[Redakto nëpërmjet kodit]

Kalendarin e Wikipedias paskan filluar ta pëlqejnë edhe në United States of Albania. Ngjasojnë aq shumë me njëri-tjetrin sikur të ishin binjakë. Faktikisht kjo mund të shpjegohet me mungesën e vullnetit të dikujt për të krijuar diçka personale. Edhe pse artikulli aktual përmban disa gabime si nga ana e formimit të fjalisë ashtu edhe nga ana drejtshkrimore, ai "huazohet" ashtu si pa dashje" dhe ngarkohet në internet fjalë për fjalë (pa i hequr as dhe një presje). Nqs. mbajtësi i faqes nuk është vetë autori i arikullit, atëhere kësaj "pune" mund t'i dilte era shumë shpejt. Nuk është kollaj të mburesh me punën e tjetrit. Babagjysh (diskutimet) 4 shkurt 2013 13:09 (CET)