Diskutim:8 Mars

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin 8 Mars. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

8 marsi eshte dita e nenes ose e grua.Ajo festohet kudo neper bote...

nena eshte e shtrenjet, e hijshe e e, dijshme pe qdo femij ... na ledhaton e na gezon na uron per qdo t mir na do pa hile e na meson ne blejm lule te kuqe per kete dit dmth per diten e nenes ...--213.163.116.78 3 Mars 2010 21:30 (CET)--213.163.116.78 3 Mars 2010 21:30 (CET)--213.163.116.78 3 Mars 2010 21:30 (CET)