Diskutim:Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zoti ramush me gjith respektin qe ke pas si luftetar,keto 2 vite vetem perdor fjalor kunder qeveris dhe z. thaqi.Qdo her akuzon vetem thaqin,gje qe po e humb respektin dhe simpatin ne popull si luftetar po jo si politiken nuk je i afte.PARTIA E THAQIT KA ARRITUR SHUME SUKSESE NE KETO 2 VITE NDERSA QEVERISJA MINISTRAT E AAK NE KUALICIONIN ME LDK VETEM KAN MBUSH GJEPAT DHE TI KE NDERTUAR NJE SHTEPI TE MADHE ME PARAT E POPULLIT. ANDAJ MOS KRITIKO SE E KE PROVU EDHE TI.ME KRITIKA KUNDER MINISTRIT VEQ E HUMB AUTORITETIN TEND.