Diskutim:Ali pashë Gucia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Ali Pashë Gucia)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ali pashë Gucia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Akademia serbe e shkencave[Redakto nëpërmjet kodit]

E largova burimin e Akademisë Serbe të Shkencave që datonte nga viti 1988.--Udha (diskutimet) 22 korrik 2018 22:39 (CEST)

Leje per punim[Redakto nëpërmjet kodit]

A mund te çelet kjo faqe per ta punuar e pasuruar? --Sejko (diskutimet) 20 korrik 2019 19:36 (CEST)