Diskutim:Arbët

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Arbët. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Arbët=Albanët? Nëse po, këto dy artikuj duhen bashkuar. --1l2l3k (diskutimet) 13 tetor 2017 20:00 (CEST)[përgjigjuni]

Mos i ngatërro Arbët me Arbërit--Udha (diskutimet) 13 tetor 2017 20:04 (CEST)[përgjigjuni]
Klikove te linket që prura me lart? Janë e njëjta gjë. Vazhdimësia është e provuar me Kulturën e Komanit. Janë vetëm fqinjët tanë që i vënë shenjën e mosbarazimit. --1l2l3k (diskutimet) 8 nëntor 2017 00:03 (CET)[përgjigjuni]