Diskutim:Argjendi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Argjendi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

germanet, i bjen fis i vjeter ne kohen antike, ketu ne kete rast nuk eshte fjala per gjermanet e sotshem por per germanet e asaj kohe qe jane quajtur me se shumti german (e qe prej ketij fisi e kane gjermanet e sotshem prejardhjen). Por ndoj dite do te postoj disa sqarime te vockela, se e pash qe skish shkrime ne rubr. histori per germanet.

nuk e dita për cka e ke fjalën, mendova se e ke lëshuar një j. bëje si duhet. tung --bet_0 26 Mars 2007 14:41 (UTC)