Diskutim:Dobrosini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dobrosini. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

cila venë: .... vitit 2002 jetoninë 747 banorë .... apo .... 1991 arrinë në 1029, ndërsa në vitin 2002 kishte 1253 .... --Hipi Zhdripi 1 Nëntor 2007 15:32 (UTC)

I can explain it, but in english. --Wlodzimierz 1 Nëntor 2007 16:20 (UTC)