Diskutim:Drita Pelingu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Drita Pelingu. Wikipedia nxit diskutimin thelbësor dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të botohen, ose do të lihen jashtë. Ju lutemi respektoni rregullat e Wikipedia-s shqipe!

Kliko këtu për të filluar një temë të re diskutimi.

Ju lutemi nënshkruani me - ~~~~.

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  • Nuk lejohen sulme personale. Nuk lejohet fjalor ose thirrje për dhunë.
  • Vetëm tekst i thjeshtë, ju lutemi!

Përshëndetje, po lexoja faqen e aktores Drita Pelingu ku gjeta shumë gabime ortografike. Gjithashtu materiali nuk ishte i shkruar në formatë në e Wikipedias por në vetën e pare njëjës duke u lënë i paraqrtë. Bëra disa redaktime dhe u përpoqa të kaloja gjuhen e materialit veten e 3 njëjes sikurse ështe dhe formati i Wikipedias Xhonimerko (diskutimet) 12 korrik 2018 04:22 (CEST).XhonimerkoXhonimerko (diskutimet) 12 korrik 2018 04:22 (CEST).

@Xhonimerko,Faleminderit per permiresimet e mira! --1l2l3k (diskutimet) 12 korrik 2018 23:34 (CEST)