Diskutim:Enver Genghisoglu

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Enver Genghisoglu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Самореклама[Redakto nëpërmjet kodit]

Пользователь Enver62 , который является Анваром Чингизоглу, в русской википедии бессрочно заблокирован за постоянное нарушение авторских прав. Кроме того, википедию он использует для саморекламы, создавая статьи о себе и перечисляя в них свои "труды" , изданные в нереферируемых, нерецензируемых изданиях. Статья об этом персонаже в русской википедии вынесена на удаление.--Удивленный1 (diskutimet) 20 gusht 2017 09:48 (CEST)Reply[përgjigju]