Diskutim:Filozofia

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Filozofia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Në këtë artikull ka shumëçka që nuk është në rregull apo ka mangësi. Mangësitë dhe jorregullsitë janë më të theksuara tek disiplinat filozofike në të cilat ka gabime konceptuale dhe përvëç kësaj janë lënë pas dore disiplinat fundamentale filozofike dhe janë futur disa “pseudo disiplina” apo “pseudo degë” të filozofise në mënyrë të gabuar. Unë studioj filozofi dhe kur të kem kohë do ta korigjoj këtë artikull me aq sa mundem. Duhet bërë korigjime rrënjësore.

Start a discussion about Filozofia

Nis një diskutim