Diskutim:Franca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Franca. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Fillimi thote qi eshte vendi i Napoleonit, por cfar renci ka ky fakt? Artikulli i Gjermanise nuk shpjegon asnji gje per "vendin e Bismarkut" ose dicka te till. Them se kjo pjese duhet te hiqet ose to shkruhet prape.72.66.45.8 2006 Maj 26

miredita me ndihemoni????????,,


deshta te ju pyes sa sa jane shancat e emigranteve nga kosova per te fituar azilin ne franc pasi qe kosova eshte ne prage te pavarsis ...............

  dhe tashti une e priti rekurin per te dale ne gjygje nuk e di a te mare advokate apo ndoshta eshte me mire te shkoje vetem se po me dokete se advokati per azilantat eshte sikur maca para minit ju lutem ma ktheni pergjigjejen ne emalin 
 ramadanrogaqi@hotmail.com  e pres pergjigjejen tende ju lutem me ndihemoni