Diskutim:Glloboçica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Glloboçica. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

name in kosovo[përpunoni burim]

this is also a place in kosovo :

Globočica[përpunoni burim]

42°00′17″V 20°37′37″L / 42.004722°V 20.626944°L / 42.004722; 20.626944

FULL_NAMEStandard Name serbisht: "Globočica" Globočica w:sr:Globočica FULL_NAME_NDStandard Name serbisht: "Globocica" Globocica w:sr:Globocica

FULL_NAMEVariant Name Glloboçica FULL_NAME_NDVariant Name Gllobocica

FULL_NAMENot Verified Name Glloboqicë FULL_NAME_NDNot Verified Name Glloboqice

FULL_NAMEVariant Name Glloboçiçë Parë FULL_NAME_NDVariant Name Gllobocice Pare

FULL_NAMEVariant Name Gllabonica

FULL_NAMEStandard Name Non Roman serbisht: "Глобочица" Глобочица w:sr:Глобочица

FULL_NAMEVariant Name Globoçicë FULL_NAME_NDVariant Name Globocice thanks Mdupont 26 Nëntor 2010 19:57 (CET)