Diskutim:Hipoteza

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Hipoteza. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

amunt a bej vet hipnotizimin

dardha[përpunoni burim]

dardha eshte nje frut shume i embrl ajo zakonisht rritet ne filim te pranveres kurse ne vere eshte e pjekur shume. Dardha eshte nje frut shume i perdorshem per vitaminat e njeriut ,ajo po perdores dhe per amita shume te mira.Ajo kur eshte e forte duhet qe ta lini ne dielli dhe ajo piqet pa rrenje vete.Dardha eshte nje frut ne formen e nje kungulli te vogel.Ajo peshon deri ne 250 gram kur eshe ne krijim.

dardha[përpunoni burim]

dardha eshte nje frut shume i embrl ajo zakonisht rritet ne filim te pranveres kurse ne vere eshte e pjekur shume. Dardha eshte nje frut shume i perdorshem per vitaminat e njeriut ,ajo po perdores dhe per amita shume te mira.Ajo kur eshte e forte duhet qe ta lini ne dielli dhe ajo piqet pa rrenje vete.Dardha eshte nje frut ne formen e nje kungulli te vogel.Ajo peshon deri ne 250 gram kur eshe ne krijim.