Diskutim:Historia e Greqisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Historia e Greqisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kombi Grek deshmon qart me monumetet Kulturore dhe Historike te cilat jan identik me te Egjiptit eshte nje argument si Greket jan te ardhur nga Egjipti si pushtues ne trojet e vjetra Ilire ashtu si Sllavet te ardhur nga Karpatet nga nje territor si gjindet ne veri te detit te zi mendon zoti Xhevat Daci nipi i Ibish Dacit i cili eshte i njohur si prioritar ne luftra kunder Sllaveve