Diskutim:Kolosi i Rodosit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kolosi i Rodosit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Disi datat nuk perputhen me njëra tjetrën. Së pari flitni për vitin 223 para e.s. pastaj 90 vite më von për 654 para e.s. Kjo nuk perputhet per faktin qe tregon vet, por edhe për faktin që muslimanizmi nuk ka egzistuar në vitet para e.s. gjë që pretendohet në këtë artikull!? Edhe datat tjera nuk perputhen me të dhënat ne gjuh të huaja psh në Suedisht.

Me nderime Enveri

Start a discussion about Kolosi i Rodosit

Nis një diskutim