Jump to content

Diskutim:Kryengritja Arbërore (1432-1436)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kryengritja Arbërore (1432-1436). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

He mere burrë një faqe e plot e kurgjo konkrete. Po keni prej shekullit V në XVII, prej XVIII në XVII. Ku me marrë vesh rjedhen e ngjarjeve.--172.179.206.96 6 Prill 2007 18:08 (UTC)

Kryengritja e fuqishe? Fuqia mund të ketë disa kuptime.--Hipi Zhdripi 6 Prill 2007 18:16 (UTC)