Diskutim:Leukocitoza

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Leukocitoza. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

leukopenia. Jam nje grua 45 vjecare dhe deshiroj te di se pse kam leukopeni. Shkaku nga i cili me vjen leukopenia.Kam bere analizat e palces se kurrizit dhe me dali mire.Kam bere Gjenetiken dhe me rezulton mire. Kam bere biopsine e kockes me rezulton mire . ateher kush eshte shkaku i kesaj semundje ? Mos valle eshte :

Reumatizma? Kandidoza?