Diskutim:Ligji i Paskalit

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ligji i Paskalit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  ligji paskalit thote mos rrini as kalit se ta ful shkelm nlule te ballit kjo eshte fatkeqesi qe ka ndodhur edhe me Blez Paskalin i cili ka vdekur pikerisht ne kete menyre

  Start a discussion about Ligji i Paskalit

  Nis një diskutim