Diskutim:Linja e Abonentit Digjital

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Linja e Abonentit Digjital. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
ku memujt me vnu kit kabllovik une ka 100 her i thirri kta ne ferizaj zvin kurr qfar njerzsh mere

Po qe de. shka me bo që edhe ata po më dokët si ti po shkojn nëpër dyrë të gabume--Hipi Zhdripi 2006 Janar 23 00:45 (UTC)