Diskutim:Lista e personaliteteve shqiptare

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lista e personaliteteve shqiptare. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

kalendari i vitit 2001 kishte foto te ketyre njerezve. ishte dhe online ne www.argend-reisen.com por eshte hequr.

Për rëndësin e personave[Redakto nëpërmjet kodit]

Këta persona të shënuar në këtë listë nuk do të thotë se kanë pasur ndikim në tërë kombin shqiptarë, por që në mëyrë direkte apo indirekte kanë ndikuar në rrjedhat e zhvillimit të kulturës shqiptare.--Hipi Zhdripi 2005 Maj 18 02:03 (UTC)

Përshëndes punën tuaj, por nuk e kam të qartë sesi mund të futen në një vend personalitete nga fusha aq të ndryshme? Përshëndetje miqësore nga koderguri