Diskutim:Lista e stomatologëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lista e stomatologëve. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Jam Vlora Vllasaliu jom teknike e stomatologjis jam duke punuar per momentin me zirkon edhe me porcelan e kur kam koh pak ma te lir i punoj edhe protezat totale edhe parciale punoj  me disa dr te njoftur ne Podujev edhe ne Prishtin nejkohsisht edhe ne hajvali edhe ne shum rajone te tjera