Diskutim:Logjika matematikore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Logjika matematikore. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Tekst i trashëTekst i p2jerrët 2X-1=4x+1Vendos tekst që nuk duhet të formatohet


82.114.72.154 11 Korrik 2006 20:37 (UTC)

tung[Redakto nëpërmjet kodit]

tung hyra këtu per her te parë dhe më pëlqeu shum i mësova do gjëra të reja.Faleminderit shum.