Diskutim:Magnezium

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Magnezium. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mn është Mangani kurse Magnezi ose Magneziumi është Mg

Ridrejtojeni faqen administatore[Redakto nëpërmjet kodit]

Eshte gabim zhvendosja e faqes, per shkak se Mangani dhe Magnezi jane dy elemente krejtsisht te ndryshme me njeri-tjetrin. Kurioziteti123 (diskutimet) 29 prill 2019 23:29 (CEST)[reply]