Diskutim:Melanina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Melanina. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
WP-TranslationProject TwoFlags.svg
Kjo faqe është një përkthim, i plotë ose i pjesshëm, i faqes origjinale:
«Melanin» përkther nga en.wikipedia.org.
Versioni nga ku u përkthye është numri 906222248 i datës 14 korrik 2019. Shiko kronologjinë e faqes aktuale për të njohur listën e autorëve.