Diskutim:Miza e uthullës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Miza e uthullës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

I dashur pacient, unë si ekspert i CD-ve dhe DVD, krejt shka ki shkru i mbledhi edhe i fusë në CD, (në DVD vështirë me lexu, dendësi e madhe). Ka CD në të cilat mund të shkruhet disa herë. Këto janë prodhim më i vonëshem i atyre që mund të regjistrojnë vetem një herë. Tani ti qënjet e gjalla po i krahason me qënje të gjalla. Unë nuk e bëjë këtë gabim, sepse edhe nëse të duket çudi unë komunikojë edhe me miza të uthullës. Nuk e beson, ti je fakti im. hahahahha. Po që se edhe këtë nuk e beson, atëherë ke arritë suksesë, je bo FLOPY disketë. Upss!!! ato janë dalë prej përdorimit. E tani, në fund më duhet ta pranojë se ke bërë analizë koxha të mirë. Por një pyetje të re ke sjellur në shkrimin tëndë, çka më tutje? Të kaplojnë mizat e uthullës njerzimin? --Kurreshtja 12 Shtator 2010 00:13 (CEST)