Diskutim:Mushtishti (Therandë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Mushtishti (Therandë). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pershendetje,

Me vjen mire qe Mushtishti si fshat eshte ne Wikipedia, kam disa vrejtje : Eshte dashtur te perfshihen te gjitha Fiset,te perfshihet karekteristika e Fshatir qe ehste Burim i Muzikes Shqipe, Pastaj njerzit e edukuar dhe njerzit qe kane dhen kontribut te madhe si ne arsim, kultur,doktorrt(Daja Rexhe, doktorri i Maqedon etj).

Betim Shala

Mendoj se ka qen dasht ti shtohen edhe shum elemente tjera k´ti pershkrimi,por megjithat respekt per kontributin. Demi Mushtisht-Frankfurt