Diskutim:Neuroimazheria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Neuroimazheria. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hoqa një pjesë të mirë të shkrimit sepse ishin interpretime jo objektive mbi pasojat futuristike të aplikimeve të teknikës në fjalë. --Rinstinkt (diskutimet) 4 janar 2013 13:53 (CET)

Të falemnderit. Ajo pjesa që hoqe si duket ishte e vjedhur fjalë për fjalë nga ndonjë burim tjetër. --Λeternus 4 janar 2013 14:16 (CET)