Diskutim:Panda e kuqe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Panda e kuqe. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Jemi ende duke punuar në artikull, na duhet ndihmë.


fix refs?[Redakto nëpërmjet kodit]

If someone has time to fix the refs further, that would be great --Kim Bruning (diskutimet) 10 shtator 2012 16:26 (CEST)

  1. Kim, is there any guide for fixing and playing around with refs? --Rron.l (diskutimet) 10 shtator 2012 18:41 (CEST)