Diskutim:Personalitete të Greqisë së lashtë

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Personalitete të Greqisë së lashtë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Per cilindo qe merret kryesisht me "Personalitetet greke":

Kush eshte qellimi i kesaj faqjeje?? Titulli sugjeron nje panteon te te shquarve antike greke, por permbajtja i perngjet me shume nje koleksjoni citatesh e burimesh mbi Ilirine.

Injorance?

Nacionalizem verbues?

Keqkuptim i konceptit te Enciklopedise?

Te tre arsyet se bashku??

Ju lutem thirrini mendjes! Krenaria kombetare te pasqyrohet ne dituri e respekt, sidomos per fqinjet tane, e jo ne filtrim te historise!--Rudi 4 Qershor 2006 11:20 (UTC)