Diskutim:Qepa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Qepa. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Qepa eshte nje bime dyvjeqare qe i ndihmon njerezit per vitamina te ndryshme etj.Qepa eshte e jashtzakondshme per njeriun.Njeriu po ta haje nje koker qepe do te sherohet shume shpejte.Ne jemi shume te gezuar sepse kemi nje bime kaq te veqant.

Artikull i parregullueshem[Redakto nëpërmjet kodit]

Ky artikull eshte veshtire te rregullohet sepse ka panumer gabime gjuhesore dhe gramatikore dhe eshte i parregullueshem dhe i pakuptueshe (ketu kemi nje perkthim te keq nga nje perkthyes automatik) dhe ka nevoje te rishkruhet nga fillimi.--Armend 18 Nëntor 2010 18:47 (CET)