Jump to content

Diskutim:Raiden Fighters 2

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Raiden Fighters 2. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kjo është faqja e diskutimit në lidhje me lojën kompjuterike arcade Raiden Fighters 2. Ky artikull është i lidhur me artikullin mbi video lojërat e ndryshme. Nuk ka akoma një projekt për këtë temë, megjithatë ju mund të jepni kontributin tuaj në tituj të ndryshëm që mund t'i gjeni në artikullin mbi titujt e lojërave arcade.