Diskutim:Qarku i Prishtinës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Qarku i Prishtinës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hipi Zhdripi[Redakto nëpërmjet kodit]

O ku je nisë?--Hipi Zhdripi 28 Shtator 2006 15:05 (UTC)

Është llogaritur se popullsia e tanishme e qytetit qëndron ndërmjet 500.000 [1] dhe 600,000. [2] —KrenareP 4 Qershor 2009 16:43 (CEST)

Shtoni stampën Kryeqytetet e Evropës {{Kryeqytetet e Evropës}}