Diskutim:Seleksionimi shkencor

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Seleksionimi shkencor. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Çyky koka gabi se ?--Hipi Zhdripi 2006 Janar 22 00:28 (UTC)

  S'të kuptoj!?—bet_0 2006 Janar 22 00:39 (UTC)
  Janë të lidhura shumë fleta për këtë gabim. Po nejse, po më duket se e gjeta mënyren si ta evitojë.--Hipi Zhdripi 2006 Janar 22 01:44 (UTC)

  Start a discussion about Seleksionimi shkencor

  Nis një diskutim