Diskutim:String theory

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin String theory. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Sa teori të fijes ka[Redakto nëpërmjet kodit]

Teoria e fijes është një nga teoritë më perfekte të fizikës, megjithëse ajo nuk është provuar tërësisht në fushë është totalisht e mundur në teori. Në asnjë mënyrë nuk ka 5 Teori fijesh, është vetëm një teori e tillë ama ka pesë këndvështrime për ta parë këtë teori. Kjo gjë u bë e qartë kur Eduard Uiten doli me Teorinë M. --Elio96 21 Maj 2010 19:10 (CEST)