Diskutim:Telnet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Telnet. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Telnet

Shumë mirë[Redakto nëpërmjet kodit]

Shumë mirë për një ekspert, po larg nga populli. Për këtë do të ishte mirë t´kombinosh paksa me versionin e më parshëm të artikullit apo diçka në atë stil, sepse kur eksperti nuk dinë me fol gjuhen e qytetarit normal, s´ka çka me lyp me dal nga dhoma e punës së tij.--Hipi Zhdripi 18 Prill 2008 05:26 (UTC)