Diskutim:The Shining

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin The Shining. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kam nisur nje artikull dhe do vazhoj punimet ne te cdo dite derisa ta perfundoj krejtesisht. Tani per tani ky artikull eshte ne gjysem por shum shpejt do te jete i maruar. N.q.s. ndokush do deshironte te ndihmoje ta mbarojme sa me shpejt, jeni gjithmone te mirpritur, dhe nese keni dituri ne gjuhen angleze ju lutem qe ta shikon artikullin me te njejtin emer ne Wikipedia-n ne anlisht si dhe po patet mundesine te kryeni ndonje perkthim. Faleminderit.--96.239.0.65 22 Prill 2008 19:35 (UTC)

Bera dhe ca ndryshime[Redakto nëpërmjet kodit]

Kam shtuar edhe pak informacion por ka shume gabime, gjithsesi do i rregulloj te gjitha se shpejti. Dua te falenderoj ate person qe ka vene fotografine e filmit. Shume faleminderit.--96.239.0.65 22 Prill 2008 22:24 (UTC)