Diskutim:Vehbi Dibra

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Vehbi Dibra. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  This one is the same as Myfti Vehbi Dibra - should be merged. --Мико (diskutimet) 18 maj 2012 11:03 (CEST)Reply[përgjigju]

  Emri[Redakto nëpërmjet kodit]

  Krejt dakord duke pare kriterin e shquarsise. Vetem se do te optoja qe emri origjinal i personazhit historik te ishte i pari dhe emri qe ka njohturi me te madhe te i dyti. Ndoshta s'e kam te mbeshtetur me ndonje kriter hyrjesh, por thjesht duke vene nje radhoje fjalesh te tipit "i njohur më shumë me emrin".--Serasqeri (diskutimet) 26 korrik 2018 17:10 (CEST)Reply[përgjigju]

  Nuk eshte i mbeshtetur ne kriteret e hyrjeve qe duhet te fillojne me titullin, po sinqerisht nuk kam ndonje problem qe emri historik te jete i pari, per mua nuk ka ndonje rendesi, per sa kohe jane te dy ne "bold". --1l2l3k (diskutimet) 26 korrik 2018 17:15 (CEST)Reply[përgjigju]