Diskutim:Vetëtima

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Vetëtima. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

T´vraft reja?

lalallal jetnori pi ilace se eshte i semure nga mendja hahahahah......

rrufeja ne hale[Redakto nëpërmjet kodit]

àkot nuk thojne njerzit rrufeja z bie ne hale\ [[Skeda:Shembull.jpg--92.60.22.192 19 mars 2012 19:41 (CET)Shembull.jpg]] 4 fkjfhkhfhkfhjlkdsjf;kds;vl

GG 🔥 MelissaOMG (diskutimet) 2 prill 2019 18:42 (CEST)

A[Redakto nëpërmjet kodit]

Shit ZyTriX10YTG (diskutimet) 22 janar 2019 14:57 (CET)