Diskutim:Zall-Shoshaj

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Zall-Shoshaj. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  fshati zallshoshaj eshte nje nder fshatrat me te zhvilluar ne rrethin e matit.Gjate periudhes se veres eshte ne pergjithesi fresket dhe gjate dimrit lageshtire pjesa me e madhe e fshatit eshte fushe e pershkuar ne ane te saj nga lumi i matit dhe i rrethuar ne lindje te fshatit nga kodra

  Start a discussion about Zall-Shoshaj

  Nis një diskutim