Dituria (revistë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dituria (revistë).JPG

"Dituria" revistë mujore për fëmijë, të rinjë dhe prindër, kulturore, letrare, artistike shoqërore e argëtuese. E boton QKSH "Migjeni" Boras - Suedi. Kryeredaktor: Sokol Demaku. Këshilli redaktues: Rrahman Jashari, Lena Liden, Agron Çela, Ramadan Myrtaj, Arsim Daka dhe Sinan Kastrati.

Ballina të revistës[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://www.immi.se/tidskrifter/dituria