Doruntinë Maloku - Kastrati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Doruntinë Maloku - Kastrati shqiptare nga Kosova dhe deputete e Kuvendit të Kosovës.


Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.