Dragan Nikolliç

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dragan Nikolić politikanë serbë, serbë nga Serbia.

Dragan Nikolić është I ashtuquajturi udhëheqës i Qarkut të Anamoravës (2009) dhe nga Lëvizja Vetvendosje është akuzuar për veprimtari ilegale në Kosovë. Lëvizja thirret në bazë të nenit 198 dhe 199 të KPPK-së.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Amza : vetevendosje.org dokumenti PROKURORISË PUBLIKE TË QARKUT

Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.