Duchesne (Utah)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Duchesne është një nga 29 Zyra qendrore në shtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]