Ebeplia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ebeplia
Ебеплија
Fshat
noform
Vendndodhja
Ebeplia is located in Maqedonia e Veriut
Ebeplia
Ebeplia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 600 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 45′ 32″ Veri

22° 22′ 10″ Lindje

Popullsia 11 banorë (2002)