Edmir Frroku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Edmir Frroku.jpg

Edmir Frroku Presidenti i federatës së mundjes së krahut dhe kampioni i Shqipërisë.