Elmi Reçica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Elmi Reçica është deputet i Republikës së Kosovës, anëtarë i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), dhe gjithashtu anëtarë i Komitetit të Marrëdhënjeve të Jashtme, Diasporës dhe Investimeve Strategjike.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://www.kuvendikosoves.org/?cid=2,102,968