Estrellita mía

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Estrellita Mía)
Jump to navigation Jump to search
Estrellita Mía

Estrellita mía (Stellina) është telenovelë argjentinase e tipit dramë/romansë e regjisores Diana Alvarez dhe shkrimtares se famshme latine Delia Fiallo.

Telenovela për herë të parë u paraqit më 16 mars të vitit 1987Argjentinë. Ne Shqiperi u trasmetua nga telenorba Shqiptare.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]