Ethem Likaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ethem Likaj lindur më 8 dhjetor 1941 në Vlorë. Është gjuhëtar dhe akademik shqiptar.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.