Eugenia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Eugenia
Eugenia
Eugenia
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Myrtales
Familja: Myrtaceae
Grupi: Eugenia
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Eugenia është grup bimësh dhe klasifikohet në familjen e bimëve Myrtaceae.

Lista e anëtarëve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Myrtaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.